آیا جامعه می تواند از کیسه های پلی خداحافظی کند؟

محصولات یکبار مصرف
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

در حالی که آنها هنوز به اندازه کیسه های پلاستیکی مواد غذایی مورد توجه عمومی قرار نگرفته اند ، اما کیسه های پلیمر تأثیر زیادی بر محیط زیست بر روی سیاره ما دارند. آنها تهدیدی برای سلامتی انسان و همچنین محیط زیست هستند. اگر کیسه های پلی اتیلن پر شده باشد ، احتمال انسداد مجاری آب و یا بلعیدن توسط حیوانات را دارد. بعلاوه ، تعداد بسیار کمی کیسه های پلی اتیلن قابل بازیافت در کنار هم هستند ، در صورتی که / اگر کیسه های پلی اتیلن در نهایت به بازیافت در حاشیه شهر منجر شوند ، در مراکز بازیافت شهری باعث خرابی می شود زیرا کیسه ها به دور ماشین ها می پیچند. اگر کیسه های پلاستیکی تأثیر منفی بر محیط زیست ایجاد می کنند ، چرا جامعه هنوز از آنها استفاده می کند؟

از شرکت کنندگان در رویداد ائتلاف بسته بندی پایدار SPC Advance 2019 خواسته شد تا دلایل خود را برای استفاده از کیسه های پلی بگ به عنوان بخشی از کارگاه بیان کنند: ملاحظات بسته بندی پایدار برای کیف های پلیسه دار در لباس - چگونه محصولات را از AZ با خیال راحت دریافت کنیم ؟. هفت گزینه برای انتخاب از بین شرکت کنندگان ارائه شد. بزرگترین دلایل استفاده از کیسه های پلی اتیلن محافظت در برابر گرد و غبار / خاک ، محافظت در برابر رطوبت و هزینه آن بود. علاوه بر این ، الزامات فروشندگان / سیستم عامل های شخص ثالث یک افتخار است که توسط ائتلاف بسته بندی پایدار به عنوان گزینه ذکر نشده است. 

جایگزین، گزینه ها

بسیاری از گزینه ها برای انتخاب در مورد گزینه های کیسه های پلی است ، اما اولین قدم این است که یک شرکت در وهله اول دلیل استفاده از آنها را بررسی کند. با در نظر داشتن این استدلال ، شرکت ممکن است به طور کامل از شر کیسه ها خلاص شود و یا آنها ممکن است گزینه های دیگری را کشف کنند. به عنوان مثال ، پاتاگونیا حذف کیسه های پلی را برای محصولات خود آزمایش کرد. یافته های آنها نشان داد که برای جلوگیری از آسیب بین کارخانه و مرکز توزیع ، به کیسه های پلی مورد نیاز است. با اشاره به اینکه محصولات آسیب دیده منابع ارزشمندی را هزینه می کنند: "برای ساخت هر محصول از انرژی ، آب و منابع استفاده می شود و ما می خواهیم آنها فرسوده شوند. یک محصول آسیب دیده که غیرقابل پوشیدنی است هزینه زیست محیطی بسیار بیشتری نسبت به تولید یک کیسه پلی است. با این حال ، در بیشتر شرایط اینگونه نیست »(کوهن ، نلی و الیسا لوفمن).

گزینه های زیر در مقایسه شد. این مقایسه فرض می کند که استفاده از هر گزینه یکبار مصرف است و وزن هر کیسه 1 گرم است. ما در دنیای واقعی تشخیص می دهیم که وزن بین مواد متفاوت است. 

در حال بررسی گزینه های معمولی پلی اتیلن

  • LDPE: خط پایه ای که می بینیم بیشتر شرکت ها از آن استفاده می کنند. این مصرف سوخت فسیلی بالایی دارد.
  • محتوای LDPE w / Post Consumer Recycled (PCR): ما 100٪ محتوای PCR را برای این مقایسه در نظر گرفتیم. این بهترین گزینه از چهار گزینه پلی اتیلن است که ما مدل سازی کردیم. 
  • LLDPE: این گزینه بیشترین میزان مصرف آب را در مقایسه با سه گزینه معمولی پلی اتیلن دیگر نشان می دهد. 
  • محتوای LLDPE w / PCR: ما برای این مقایسه 100٪ محتوای PCR را در نظر گرفتیم.
مطالب پیشنهادی :

تغییر به 100٪ محتوای PCR ضمن افزایش تقاضا برای محتوای PCR ، به کاهش وابستگی به پلاستیک های بکر کمک می کند. این گزینه لزوماً برای همه محصولات جواب نمی دهد. به عنوان مثال ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA ایالات متحده) در استفاده از پلاستیک های بازیافتی در بسته بندی مواد غذایی سختگیرانه عمل می کند. اگر شرکت اطلاعات درخواستی را در وب سایت FDA آمریکا ارسال کند ، FDA آمریکا ممکن است در استفاده از پلاستیک های بازیافتی در برنامه های تماس با مواد غذایی استثنا کند علاوه بر این ، استفاده از محتوای PCR همیشه یک کیسه شفاف تولید نمی کند ، در نتیجه تغییر 100٪ محتوای PCR ممکن است گزینه خوبی برای کالاهایی باشد که از گمرک عبور می کنند.


نمودار عنکبوتی که گزینه polybag (LDPE) w / PCR را نشان می دهد ، بر اساس شاخص های LCA ، هنگام مقایسه آن با کیسه های پلی بگ (LDPE) ، کیسه های پلی اتیلن (LLDPE) و کیسه های پلی بگ (LLDPE) w / PCR ، کمترین تأثیر محیطی را دارد.
یک نمودار عنکبوتی که معاملات بین چهار گزینه پلی اتیلن را نشان می دهد: کیسه های پلی بگ (LDPE) ، کیسه های پلی اتیلن (LDPE) w / PCR ، کیسه های پلی بگ (LLDPE) و کیسه های پلی بگ (LLDPE) w / PCR. این نمودار عنکبوتی از تجزیه و تحلیل انجام شده در  است.

نمودار بالا مدل سازی چهار گزینه مختلف پلی اتیلن را نشان می دهد. در این سناریو محتوای polybag (LDPE) w / PCR بهترین را نشان می دهد.

گزینه های اضافی

گزینه های اضافی عبارتند از: 1.) ساخت کیسه از پارچه و 2.) ساخت یک کیسه قابل انعطاف. این گزینه ها با محتوای polybag (LDPE) w / PCR در زیر مقایسه می شوند. 

  • کیف پارچه ای: برای این مثال ما کیسه پارچه ای را به عنوان پلی استر و بدون محتوای PCR مدل کردیم. این به عنوان بدترین گزینه نشان داده می شود.
  • کیسه قابل کمپوست: برای این مثال کیسه قابل کمپوست را به عنوان bio-LLDPE مدل سازی کردیم. در ساخت این کلید ، یک شرکت معمولاً بخاطر تغذیه آب شیرین خود را به دلیل مواد مغذی اضافی مورد نیاز برای تولید مواد اولیه زیستی افزایش می دهد. مواد مغذی می توانند به آبراهه ها روان شوند و به طور بالقوه می توانند به اکوسیستم ها آسیب برسانند.
نمودار عنکبوتی که گزینه polybag (LDPE) w / PCR را نشان می دهد ، بر اساس شاخص های LCA ، وقتی با کیسه پارچه ای و کیسه قابل قابل مقایسه مقایسه می شود ، کمترین تأثیر محیطی را دارد.
یک نمودار عنکبوتی که معاملات بین سه گزینه را نشان می دهد: کیسه های پلی بگ (LDPE) w / PCR ، کیسه پارچه ای و کیسه قابل انعطاف. این نمودار عنکبوتی از تجزیه و تحلیل انجام شده در است.

در هنگام در نظر گرفتن بسته بندی جدید ، معامله هایی وجود دارد ، شرکت ها همچنین باید دسته های غیر LCA مانند نرخ خسارت و هزینه را بررسی کنند. نکته مهم ، جابجایی مواد برای یک کیسه پلی می تواند کیف را قابل بازیافت کند. نکته منفی این سوئیچ این است که ممکن است کیسه پلی پلی قابل بازیافت در کنار ماشین قابل بازیافت نباشد. برای جلوگیری از کیسه های پلی اتیلن ناخواسته در بازیافت کنار ، توصیه می کنیم اگر شرکتی کیسه های پلی اتیلن خود را قابل بازیافت کند ، روی کیسه زبانی هم داشته باشد شبیه "قابل بازیافت از طریق فروشگاه." در صورت مجاز بودن در بازیافت در حاشیه ، محلی را بررسی کنید. " How2Recycle برچسب ممکن است کمک کند. 

در نتیجه ، جامعه نمی تواند به طور کامل از کیف های پلی بگ خلاص شود. اگرچه می توان اقداماتی را برای کاهش مقدار کیسه های پلی باری انجام داد. اولین قدم کاهش استفاده از کیسه های پلی بگ است. یک شرکت می تواند دلایل آنها را برای استفاده از کیسه های پلی بگ بررسی کرده و در مورد اینکه آیا برای حمل و نقل محصول آنها نیاز است ، تصمیم بگیرد. اگر کاهش امکان پذیر نباشد ، یک شرکت می تواند به گزینه های جایگزین کیسه های پلی بگ ، از جمله استفاده هنوز از آنها اما قابل بازیافت ساختن آنها ، تولید کیسه های با محتوای PCR یا تبدیل مواد به یک ماده مبتنی بر زیست بپردازد. سرانجام ، جامعه باید روشهای بیشتری را برای استفاده مجدد و بازیافت کیسه های پلی اتخاذ کند. 


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت 12:46
توسط amirali | تعداد بازديد : 21 | لينك ثابت
برچسب ها : پلاستیک,یکبار مصرف,
نظر بدهید
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
آخرين مطالب ارسالي
» آیا می توان مخازن ذخیره آب را دفن کرد؟ (دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۸)
» انواع مختلف بازیافت (پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۴)
» انتخاب مخزن آب برای باغ (پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۲)
» چرا باید برای بسته بندی محصولات خود آب بندی حرارتی را امتحان کنید؟ (شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۶)
» مزایای استفاده از پلاستیک بازیافت شده (دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰)
» 11 روش ساده برای کاهش ضایعات پلاستیکی امروز (جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۸)
» سوالات متداول تعمیر مخزن پلی (شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۳)
» 5 راه پلاستیک که انقلابی در صنعت بهداشت ایجاد کرد (شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۴)
» آیا مخزن ذخیره سازی آب باعث گرم شدن آب شما می شود؟ (چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹)
» کیسه های پلاستیکی (دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۴)
» نحوه محاسبه حجم یک مخزن سپتیک (شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۴)
» پنج کاری که می توانید برای پایان دادن به آلودگی پلاستیک انجام دهید (پنجشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۱)
» آیا رنگ مخازن آب پلاستیکی مهم است؟ (سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۴)
» مزایای ظروف پلاستیکی در بسته بندی (چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۴)
» مخزن باران چگونه کار می کند؟ (شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۰)
» مخزن آب آشامیدنی چیست؟ (جمعه ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۸)
» چرخه زندگی یک محصول پلاستیکی (جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۹)
» جوانب مثبت و منفی جام های یکبار مصرف (شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۴)
» آیا جامعه می تواند از کیسه های پلی خداحافظی کند؟ (جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۶)
» 5 دلیل غیرمنتظره استفاده از دستمال سفره و سفره با کیفیت رستوران به جای محصولات کاغذی یکبار مصرف (شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۰)

موضوعات
نويسندگان
» amirali (27)
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
» بازديد امروز : 9
» بازديد ديرور : 2
» بازديد ماه گذشته : 158
» بازديد سال گذشته : 1896
» كل بازديد : 2178

» كاربران آنلاين : 2
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 2

» مجموع مطالب : 31
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.80.3.192
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید فیلم و سریال
Barabas Ropa de hombre
Hookah Shisha Tobacco